Teo Teodora

Inginer proiectare mecanica si designer in 3D - Autodesk Inv

  • Teo Teodora
Salariu
Salariu confidenţial

ANGAJAM in Timisoara:
Inginer proiectare mecanica si designer in 3D - Autodesk Inventor
Responsabilitati:
realizare de schite 3D si 2D pentru elemente de confectii metalice, elemente mecanice, ansamble si subansamble
dezvoltare de solutii tehnice si de design
realizarea de relevee pentru piese unicat
efectuarea proceselor de inginerie inversa
Cerinte:
studii de specialitate
Nivelul salarial, bonusuri, beneficii, se negociaza si se stabilesc de comun acord in urma unei intalniri!
Daca este de interes pentru dumneavoastra, va rog sa trimiteti un cv pe adresa de mail: [email protected]
Telefon:-ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Teo Teodora pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Teo Teodora pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Teo Teodora locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?