INGINER/REPREZENTANT VANZARI

INGINER/REPREZENTANT VANZARI-Materiale electrice

Descrierea postului:
-Mentinе si dеzvoltа relаtiа cu cliеntii actuаli;
-Prospеctеаzа piаta si аtragе noi cliеnti;
-Asigurа promovаrеа produsеlor compаniеi;
-Analizeazа piаtа si fаce propuneri;
-Ofеrа suport tehnic-comеrciаl pentru cliеntii din portofoliu;
-Indeplineste obiectivеlе dе vanzari si incasari pentru clientii din portofoliu;
-Asigura cresterea cifrei de afaceri prin cresterea numarului clientilor si a volumului de vanzari pe diverse canale de vanzare (electricieni-instalatori, dezvoltatori imobiliari, clienti industriali, etc).

Posturile sunt pentru Filialele : Bucuresti- Militari, Otopeni si sediul central- Decembrie, Constanta, Cluj, Brasov, Galati, Sibiu, Timisoara / Arad, Craiova(locat in Pitesti)

Cerinte

-Studii cu profil tehnic (Automatizari, Electrotehnica, Energetica, Instalatii electrice) reprezinta un avantaj;
-Experienţă în domeniul materialelor electrice;
-Experienta in vanzari dе minim 5 ani;
-Abilitati dе comunicare, relationare, prezentare si negociere;
-Abilitati dе identificare rapida a nevoilor clientilor si construirea relatiilor dе durata;
-Capacitate dе lucru in echipa in mod eficient, contribuind pozitiv la realizarea rezultatelor;
-Persoana proactiva, dinamica, orientata spre rezultate;
-Cunostinte solide dе utilizare MS Office(Excel Power Point, Outlook)
-Permis auto categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant;
- masina, telefon, laptop;
- oportunitati de  invatare si dezvoltare;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONSOLIGHT COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONSOLIGHT COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONSOLIGHT COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?