Confidential

Inginer responsabil santier

  • Confidential

Candidatul ideal

O persoană cu inițiativă, autonomă, proactivă, comunicativă, autodidactă, cu placere și abilitate de a asimila cunoștinte noi, responsabilă, cu simț tehnic, organizată;
- Disponibil pentru deplasări;
- Studii superioare - absolvent al Universității de Construcții;
- Cunoștinte de operare PC: pachet MS Office (Word, Excel, Power Point)
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

- Coordonează, organizează și verifică activitatea de execuție în șantier;

- Oferă expertiză și propune soluții de implementare a proiectelor;
- Răspunde de respectarea tehnologiei de execuție și a calității lucrărilor;
- Estimează, monitorizează și planifică aprovizionarea cu materiale;
- Activitatatea se desfașoară atât pe teren cât și la birou.

Beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou în perioada sărbătorilor importante;
  • Laptop, telefon de serviciu;
  • Autoturism de serviciu;
  • Pregatire profesională prin sesiuni de training organizate de producătorii importanţi din domeniu;
  • Posibilități de promovare în funcţie de performanţă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?