Inginer Șef

Cerinţe:

- Studii superioare tehnice;
- Experienţă minim 5 ani în domeniu;
- Persoana inovativă, orientată spre performanţă, rezistentă la stres;
- Capacitate decizională şi de analiză;

RESPONSABILITĂŢI / BENEFICII:

RESPONSABILITĂŢI
- Coordonarea secţiei de prelucrări mecanice din cadrul societăţii;
- Asimilarea de noi produse funcţie de cerinţele pieţii
- Validarea tehnologiilor proiectate;
- Dezvoltarea produselor noi;
- Elaborarea documentaţiei tehnologice pentru oferta de preţ, prototip, preserie, serie;
- Validarea produselor;
- Îmbunătaţirea tehnologiilor de fabricaţie în vederea creşterii productivităţii

BENEFICII
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei;
- Cazare;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mecanex SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mecanex SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mecanex SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?