Inginer Service ATM si POS

Cerinte

Studii superioare de inginerie sau medii de specialitate (profil electric/electronic/telecomunicaţii)
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activităţi
Cunoştinţe solide in domeniul electrotehnic;
Carnet de conducere categoria B;
Experienta de lucru, min. 1 an

Responsabilitati

Efectuarea de servicii de instalare, intretinere si reparatii pentru echipamentele de tip Self-Service ATM (bancomate, POS-uri, Info Chioscuri, Terminale de plata, etc);
Urmarirea si indeplinirea conditiilor contractuale- timpi de interventie;
Realizeaza verificarea periodica a echipamentelor;
Intocmirea fiselor de interventie si crearea raportelor in aplicatia online;

Alte informatii

Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Masina de serviciu, telefon.
Pachet salarial atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC RIO DAVER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC RIO DAVER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC RIO DAVER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?