Inginer Servisare Echipamente Productie

Principal furnizori de echipamente, ambalaje si piese de schimb pentru industria vinului din Europa de Est, cu filiale in Romania, Bulgaria, Republica Moldova si Republica Macedonia de Nord.

Activitatea se va derula pe teren, la sediile companiilor partenere din tara. Acceptam candidati din Bucuresti (sediul companiei) sau din zona Moldovei (Iasi, Bacau), dispusi la deplasari frecvente in tara.

Obiectivele jobului: PIF, mentenanta, servisare echipamente pentru industria vinului la nivel de tara.

Cerinte:

  • Experienta pe o pozitie similara si in industrii conexe: alimentara, farmaceutica etc.;
  • Experienta in servisare si PIF echipamente, utilaje automate si semi-automate din industrii variate;
  • Studii tehnice electro-mecanice medii/superioare;
  • Carnet auto categoria B si disponibilitate la deplasari frecvente in tara;
  • Engleza nivel mediu/bun vorbit, scris (franceza reprezinta avantaj);

Responsabilitati:

  • Realizeaza activitati de instalare, punere in functiune, mentenanta, revizii, service pe teren la sediul clientului;
  • Participare la traininguri anuale realizate in afara tarii.

Oferta:

  • Contract nedeterminat, norma intreaga;
  • Salariu motivant negociabil in functie de experienta;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare medicala privata.
  • Logistica necesara (masina, telefon, laptop).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la QLT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la QLT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are QLT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?