Inginer Sisteme Securitate

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice în domeniul electric;
  • Experiență cel puțin trei ani în derularea de proiecte specifice instalațiilor electrice de curenți slabi;
  • Abilități practice pentru instalații electrice;
  • Cunoștințe de baza în rețele IT;
  • Cunoștințe bune MS Office;
  • Carnet de conducere: cat. B – reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate de lucru în condiții de șantier;
  • Disponibilitate la deplasări și program prelungit;
  • Bune abilități de comunicare și organizare;
  • Cursul inginer sisteme de securitate, constituie un avantaj.

Condiții:

  • Salariu motivant;
  • Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
  • Oportunitati de formare si specializare profesionala;
  • Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Responsabilități:

  • Coordonează, dar și realizează lucrări de montaj instalații electrice, în conformitate cu proiectul existent, prevederile contractuale și normativele în vigoare;
  • Optimizează soluția tehnică propusă în proiect;
  • Monitorizează derularea lucrărilor, cu accent pe calitate, încadrarea în termene și în bugetul de manoperă alocat;
  • Întocmește documentele de recepție, pe faze de execuție;
  • Participă la procesul de achiziție de echipamente și materiale pentru lucrări;
  • Coordonează și participă la operațiunile de mentenanță pentru sistemele instalate de firmă.
  • Realizeaza proiecte tehnice pentru toate fazele: SF, CS, PT, DE, AsB;
  • Face vizite in obiectiv, in vederea intocmirii documentatiilor tehnice pentru sisteme curenti slabi;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FIBERTECH CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FIBERTECH CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FIBERTECH CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?