Inginer SIX SIGMA, Departament Calitate

Salar brut
700 - 1400 €

Rămai focusat când situația devine anevoioasă?

Identifici soluții in loc să te cramponezi de probleme?

Pentru tine imposibilul nu există?

Dacă raspunsul la aceste intrebări este “da”, atunci ai putea fi persoana pe care o căutăm.

Cerinte:

Studii: Superioare Tehnice

Limbi straine : Engleza – nivel avansat; Germana – reprezinta avantaj

Cunostinte pachet Office

Competente:

Orientare spre client, spre rezultate

Spirit de echipa

Atentie la detalii

Planificare si organizare

Responsabilitati:

Conduce proiecte de imbunatatire pentru a creste satisfactia clientilor si eficienta afacerii Hirschmann

Aplica metode de rezolvare a problemelor pentru a identifica cauzele radacina a problemelor complexe de calitate

Instruieste/ ghideaza angajatii Hirschmann in aplicarea conceptelor si instrumentelor privind Imbunatatirea

Identifica riscuri si oportunitati potentiale si propune solutii de imbunatatire

Monitorizeaza, mediaza, prioritizeaza si raporteaza progresul proiectelor de imbunatatire astfel incat sa fie finalizate la timp si cu atingerea obiectivelor

Escaladeaza eventualele riscuri si puncte critice in desfasurarea proiectelor pentru a lua masuri preventive si asigura resurse in vederea finalizarii cu succes a proiectelor

Lucreaza cu intreaga organizatie pentru a instrui, dezvolta si implementa soluti si metode bazate pe filozofia Imbunatatirii continue si KAIZEN

Planifica, organizeaza, conduce si faciliteaza desfasurarea de Wokshop-uri cu scopul de a identifica cauzele radacina a problemelor din diverse arii de activitate ale companiei si implementeaza solutii pentru eliminarea acestora

Beneficii: Transport gratuit, tichete de masă, bonusuri anuale de performanță, bonuri cadou de sarbatori, bonus de fidelitate, al 13-lea salariu, card de sanatate, abonament la sala de sport,  posibilități de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HIRSCHMANN ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HIRSCHMANN ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HIRSCHMANN ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?