Inginer, Tehnician service aparatura medicala

 Electronist- inginer / tehnician service aparatura medicala CT , MR, RX,

Bucuresti / Voluntari

Responsabilitati:

Asigura mentenanta aparaturii medicale din portofoliul companiei
Asigurare interfata tehnica in relatia cu clientii
Instruire de specialitate , conform programului de dezvoltare personala creat de companie
Mentinerea unui nivel ridicat al gradului de staisfactie al clientilor printr-o solutionare profesionistaa solicitarilor de mentenantanbsp;

Beneficii:
- salariu motivant – proportional cu experienta dovedita si performanta in cadrul companieinbsp;
- bonus anual in concordanta cu gradul de indeplinire a tintelor asumate cu managementul companiei.
- experienta ,cu atestat , pentru echipamentele :CT,RX, RMN, reprezinta un avantaj
- training de specialitate - in tara si in strainatate
- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist ,flexibil – focalizat pe calitate si performanta

Pachet standard, la angajare :
- masina de serviciu
- laptop
- telefon mobil

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MG Medical Ecoline s.r.l. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MG Medical Ecoline s.r.l. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MG Medical Ecoline s.r.l. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?