Inginer / tehnician sisteme de securitate/ Retelistica

Ce profil de candidat ne dorim?

  • De preferat studii superioare intr-un domeniu ingineresc (automatizari, electronica, comunicatii etc.);
  • Experiența si cunostinte temeinice in domeniul instalațiilor electrice de curenți slabi (instalare / configurare echipamente, realizare conexiuni echipamente, depanare probleme tehnice)
  • Apt pentru lucrul la inaltime
  • Cunostine medii de operare PC;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si planificare, abilitate de a lucra in echipa, responsabilitate, flexibilitate.
  • Permis de conducere
  • foc proactiv

Daca te intrebi ce responsabilitati vei avea...

  • Montarea si intretinerea sistemelor electronice de securitate (efractie, incendiu,supraveghere video) aflate in locatiile beneficiarilor, executand lucrarea in conditii de calitate si la termenul stabilit, urmarind strict respectarea proiectului tehnic;
  • Executarea instalarii, up-gradarii, interventiilor solicitate si activitatilor de service ale sistemelor electronice de securitate;
  • Programarea centralelor de efractie
  • Setarea, reglarea echipamentelor de supraveghere video
  • Programarea sistemelor de detectie incendiu
  • Asigurarea interventiilor tehnice;
  • Evaluarea tehnica a sistemelor electronice de securitate instalate;
  • Deplasarea la sediul clientului, pentru interventii de service si mentenanta, in urma solicitarii acestora sau asigurarea asistentei tehnice telefonic;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet financiar aliniat la nivelul pietei ( salariu fix, bonusuri de performanta, tichete de masa )
  • Implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu prietenos si familial;
  • Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara caracterizata prin buna dispozitie si valori pe care le regasim in activitatea de zi cu zi si in cultura noastra organizationala: invatare, autonomie, agilitate si bunatate :)
  • Tehnica de lucru moderna, masina de servici si telefon mobil
  • Team Building-uri periodice in care sa iti cunosti colegii si sa te bucuri de cultura noastra organizationala bazata pe resursa umana si comunicare
  • Beneficiu de dezvoltare profesionala: se ofera acces gratuit la suita de traininguri si certificari Bittnet, conform planului de dezvoltare profesionala agreat cu managerul direct.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TOP TECH pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TOP TECH pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TOP TECH locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?