INGINER / TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

Descrierea postului

- montarea si intretinerea sistemelor electronice de securitate (efractie, incendiu,supraveghere video) aflate in locatiile beneficiarilor, executand lucrarea in conditii de calitate si la termenul stabilit, urmarind strict respectarea proiectului tehnic;
- executarea instalarii, up-gradarii, interventiilor solicitate si activitatilor de service ale sistemelor electronice de securitate;
- programarea centralelor de efractie
- setarea, reglarea echipamentelor de supraveghere video
- programarea sistemelor de detectie incendiu
- asigurarea interventiilor tehnice;
- evaluarea tehnica a sistemelor electronice de securitate instalate;

Cerinte:
- studii tehnice minim 12 clase (profil electric / electronic);
- experienta profesionala de minim 1 an pe o pozitie similara;
- cunostinte temeinice in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- apt pentru lucrul la inaltime
- cunostine medii de operare PC;
- bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si planificare, abilitate de a lucra in echipa, rezistenta la stres, responsabilitate, flexibilitate.
- permis de conducere

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic, salarizare motivanta
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de prestigiu din zona de centru si vest a tarii, cu peste 25 ani vechime in domeniu IT&C
Cursuri si training-uri tehnice
Telefon mobil
Tichete  de masa
Masina pentru interventii si deplasari pe teren

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Top Tech S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?