Inginer tehnico-comercial

MOBILA SA este o societate producatoare de mobila cu o vechime de peste 29 de ani si peste 200 de salariati care prin experienta acumulata a castigat increderea clientilor.

                            Inginer tehnico-comercial pentru orasul Slobozia

Sarcini:

Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu.

Asigura suportul tehnic si ofera solutii

Realizeaza obiectivele propuse.

Alte responsabilitati conform fisei postului

Cerinte:

studii superioare

experienta minim 3 ani in productie / comercial

persoana dinamica, punctuala, serioasa, cu spirit de echipa.

Cunostinte avansate de utilizare PC, Word, Excel, e-mail, etc

Cunostinte medii de limba engleza.

Constituie avantaj experienta in productie / vanzari de mobila

Salariu net 2200 lei – 2800 lei

Program: Luni – Vineri 8 -17

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MOBILA SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MOBILA SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MOBILA SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?