Inginer tehnolog - Industria Alimentara

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate in domeniul industriei alimentare;
- Bune cunostinte operare PC;
- Independenta si incredere in sine;
- Persoana energica;
- Flexibiliate;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati in lucrul cu subordonati: coordonare, motivare, gestionare conflicte;
- Disponibilitate la program in ture;
- Limba Engleza - nivel avansat;
- Corectitudine, atentie la detalii.

Descrierea jobului:

- coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate;
- urmareste respectarea parametrilor de calitate ai materiilor prime sau produselor finite pe intreg procesul tehnologic si propune masuri de imbunatatire a calitatii ori de cate ori este necesar;
- urmareste aprovizionarea sectiei cu materiile prime necesare procesului de productie;
- urmareste zilnic consumul de materii prime, materiale si incadrarea in consumul specific normat;
- analizeaza procesul de fabricatie si propune metode de marire a productivitatii;
- urmareste procedurile tehnologice (retete, flux tehnologic) pentru fabricarea diverselor produse;
- raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie;

Oferim :

- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat din Bucuresti.

Descrierea companiei:

Companie cu capital strain specialiazata in productia preparatelor si semipreparatelor din carne, situata in zona de Nord a Bucurestiului - Tunari (Ilfov).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONVENIENCE PROD SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONVENIENCE PROD SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONVENIENCE PROD SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?