Inginer tehnolog mecanic

Employment type: Permanent

Experience level: 1 - 2 years

Description

Cautam un Inginer tehnolog mecanic care sa se alature departamentului de Mentenanta. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

  Responsabilități:

- Asigura necesarul de piese de schimb, urmareste executarea reparatiilor , intretinerea , planul de

  revizie al utilajelor si instalatiilor repartizate

- Urmărește încadrarea în buget a cheltuielilor administrative;

- Urmărește contractele de întreținere și service;

- Întocmește comenzi pentru piese de schimb și servicii;

- Asigura stocul minim de materiale si piese de schimb pentru utilajele si instalatiile repartizate,

  urmareste buna gestiune a pieselor de schimb si incadrarea in bugetul alocat.

  Cerințe:

- Studii superioare în domeniul mecanic;

- Minimum 1-3 ani experiență, preferabil pe o poziție similară;

- Cunoștințe mecanica, pneumatica/hidraulica;

- Cunoștințe operare MS Office si sisteme Siemens;

- Cunoștințe de limba engleză nivel mediu; Cunoștințe de limba germană constituie un avantaj;

- Abilități de comunicare și de a lucra în echipă, inițiativă personală și orientare către rezultate.

   Beneficii:

- Training inițial;

- Posibilități de avansare în carieră;

- Mediu de lucru competitiv.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: inginer tehnolog -mecanic.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DRÄXLMAIER România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?