Inginer Tehnologic si de Productie

Nivel cariera: Entry, Medium Level

Responsabilitati:
1. Proiectarea de produse, materiale şi dispozitive pentru echipamente de dezinfectie si sterilizare.
2. Evaluarea necesitatilor clientilor si propunerea de solutii tehnice adecvate.
3. Intocmirea ofertelor tehnice si financiare.
4. Intocmirea desenelor de executie si a documentatiei tehnice.
5. Comanda componente necesare la construirea sistemelor proiectate si urmarirea furnizorilor;
6. Urmarirea si indrumarea executiei produselor proiectate pentru indeplinirea cerintelor tehnice si de calitate in productie.
7. Calculatie costuri fabricatie si retetare produse.

Cerinte:
1. domiciliu stabil in Iasi
2. studii tehnice superioare absolvite
3. pasionat de inginerie, mecanica, electronica
4. cunostinte proiectare Solidworks sau alte programe de proiectare
5. cunostinte de limba engleza- nivel avansat
6. permisul de conducere e un avantaj
7. personalitate placuta si capabilitatea de a lucra in echipa
8. initiativa, creativitate, curiozitate si dorinta de a inova si dezvolta produse si proiecte noi

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, specializat
- Pachet salarial atractiv si bonusuri din proiectele dezvoltate si implementate cu succes
- Posibilitati de promovare in cadrul firmei
- Acces la training-uri profesionale

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC BIOCOMP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC BIOCOMP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC BIOCOMP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?