Confidential

Inginer topograf

  • Confidential

Candidatul ideal

  • cunostinte de operare cu gps, statie totala, nivela (optica/electronica)
  • cunostinte de operare PC avansate: Microsoft Office, Autocad
  • cunoastere legislatie in domeniu
  • seriozitate si punctualitate
  • capacitate de organizare, verificare si conducere a lucrarilor.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului

  • Efectuarea de trasari si verificari in constructii.

Descrierea sarcinilor/atributiilor/activitatilor postului:

  • Efectuarea profilurilor transversale si longitudinale
  • Masurarea terenurilor pentru realizarea planurilor cotate
  • Efectuarea de trasari si verificari in constructii
  • Executarea masuratorilor topografice pentru reabilitare drumuri
  • Masuratori topografice si cadastrale, masuratori GPS, integrarea datele provenite din masuratori si alte metode de achizitie de date
  • Dezvoltare de programe existente si adaptare la piata romaneasca
  • Extragerea datelor din plansele proiectului (plan situatie, profil longitudinal, profile transversale), inclusiv prin interpolare acolo unde este cazul, precum si verificarea acestor planse . topografic
  • Materializarea (trasarea) in teren a datelor sus-mentionate
  • Ridicari topografice in vederea determinarii cantitatilor de lucrari executate si calculul acestor cantitati pe baza profilelor transversale rezultate.

Se ofera cazare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?