Inginer vanzari echipamente energetice

Pentru clientul nostru, companie recunoscută în intreaga lume pentru oferirea soluțiilor și a produselor tehnologice care sustin productivitatea pentru diverse industrii, recrutam Inginer Vanzari echipamente energetice.

Ce ne dorim:

  • Minim 2 ani de experiență pe o pozitie similară (vânzări de produse tehnice sau industriale);
  • Studii superioare (de preferat profil tehnic);
  • Permis de conducere și disponibilitate de deplasare în zona alocată;
  • Cunostinte tehnice adecvate;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel cel puțin mediu ( scris și vorbit);
  • Abilitati solide de comunicare, negociere și prezentare.

Responsabilitati:

  • Atingerea obiectivelor de vânzare în conformitate cu planul companiei;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificarea și maximizarea oportunităților de afaceri din zona alocată;
  • Gestionarea și dezvoltarea conturilor existente;
  • Monitorizarea situației pieței și a activităților concurente din zona alocată;
  • Participarea la activitățile de marketing ale companiei;
  • întocmirea rapoartelor si gestionarea bazei de date.

Beneficii:

  • Work from home înafara deplasărilor;
  • Mașina, laptop și telefon de serviciu;
  • Tichete de masă;
  • Diurnă deplasări;
  • Bonusuri de performanță
  • Training de inițiere
  • Abonament clinică medicală
  • Card combustibil

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?