Office | SC ANO TERM INSTAL SRL

Inginer vanzari instalatii termice - climatizare

  • Office | SC ANO TERM INSTAL SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Compania: ANO TERM INSTAL SRL
Locatia: Sos. Pacurari, Nr 55, Bl 548, Parter, Iasi

Candidatul Ideal:
- Studii superioare tehnice [Instalatii pentru constructii, Politehnica, Masini termice, Energetica, Electrotehnica, Mecanica, TCM, Automatica etc.];
- Cunostinte solide operare PC (Word, Excel, Adobe, Outlook etc.);
- Seriozitate, capacitate de munca ridicata (inclusiv in conditii de stres), organizat si riguros;
- Adaptabilitate, capacitate de lucru si multitasking;
- Personalitate energica şi flexibila;
- Capacitate rapida de asimilare cunostinte tehnice noi;
- Experienta in ofertare (pozitie similara a postului inginer de vanzari) si/sau in executie/proiectare in domeniul instalatiilor termice/climatizare constituie avantaj;
- Sa inteleaga si sa aiba o imagine clara asupra cerintelor clientului;
- Sa se asigure ca solutiile tehnice propuse sunt viabile pentru specificul clientului/proiectului;
- Sa pregateasca ofertele de instalatii in timpul agreat;
- Sa extinda portofoliul de parteneri;
- Sa detina permis categoria B.

Descrierea jobului:
- Realizeaza oferte pentru clientii potentiali si pentru clientii existenti;
- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora, urmareste continuu contractele si performantele clientilor din portofoliu;
- Urmareste preluarea/livrarea comenzilor;
- Realizeaza planul de vanzari in zona alocata;
- Identifica noi clienti;
- Creste cota de piata a produselor importate si distribuite de catre angajator;
- Urmareste incasarea comenzilor/bonitatea clientilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau termene de plata pentru clientii fideli.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv (salariu fix motivant + comision din vanzari + alte bonusuri);
- mediu de lucru modern si profesionist;
- echipa tanara si energica, atmosfera placuta;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- oferim si solicitam stabilitate la locul de munca pe termen lung.

Instrumente de lucru:
Masina, telefon mobil, laptop.

Descrierea companiei:
Compania ANO TERM INSTAL a fost infiintata in anul 2014 in Iasi si este in prezent un jucator important pe piata de echipamente de instalatii pentru constructii.
Societatea si-a inceput activitatea ca o afacere cu caracter regional si creste simultan cu piata.
Astazi, Ano Term Instal reprezinta un punct de reper in livrarea echipamentelor si materialelor de instalatii necesare clientului.
Una din principalele valori pe care compania noastra le are la baza este identificarea, ofertarea si solutionarea nevoilor colaboratorilor.
Oferim garantia unei munci bine facute.

Daca te regasesti in profilul descris mai sus, asteptam cu interes CV-ul tau pe adresa de e-mail: office [ a ] anoterminstal.ro

www.anoterminstal.ro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Office | SC ANO TERM INSTAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Office | SC ANO TERM INSTAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Office | SC ANO TERM INSTAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?