INGINER ZOOTEHNIST, MEDIC VETERINAR

INGINER ZOOTEHNIST, MEDIC VETERINAR - Specializat in Rumegătoare -

Descrierea postului:

Reprezentant tehnic/comercial Transilvania in cadrul departamentului de aditivi furajeri
diviza rumegătoare.

Descrierea responsabilităților:

  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienți din zona alocata
  • Identificarea nevoilor clienților si acordarea de suport tehnic
  • Monitorizarea tendințelor din piața si a activității concurenței
  • Dezvoltarea si implementarea planurilor regionale de marketing si de vânzare
  • Introducerea de date in sistemul informatic CRM
  • Organizarea de workshop-uri si reprezentarea companiei la târgurile locale si
    internaționale

Cerințe:

  • Absolvent studii superioare: Facultatea de Zootehnie/Medicină Veterinară;
  • Cunoștințe solide despre nutriție animală
  • Persoana dinamica orientata către client
  • Disponibilitate de a calatorii
  • Permis de conducere categoria B
  • Limba engleza scris/vorbit nivel mediu
  • Cunoștințe PC: Word, Excel, Outlook
  • Experiență anterioara in producție reprezintă un avantaj

Oferta:

  • Mediu de lucru plăcut într-o companie internațională
  • Oportunități de dezvoltare personală
  • Program de instruire/școlarizare
  • Pachet salarial atractiv
  • Mașina de serviciu
  • Home Office setup

Noack Romania este o companie de distribuție, parte a unui grup internațional de companii cu sediul central la Viena. Noack Romania comercializează din anul 1993 aditivi furajeri, chituri de diagnostic agroalimentar, chituri de diagnostic veterinar si instrumente analitice.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NOACK ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NOACK ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NOACK ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?