Ingineri automatizari, sisteme SCADA, BMS - Colaborare

nespecificat

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice
- Experienta in proiecte complexe de automatizari si instalatii "inteligente"
- Dorinta de perfectionare

- Va rugam sa completati mini interviul - suntem interesati de proiectele si tehnologiile in care si cu care ati lucrat

Descrierea jobului

- Participarea la selectarea tehnologiilor si designul sistemelor: sisteme de automatizari, SCADA (inclusiv fluide), sisteme termice, BMS
- Suport si parte activa in faza de implementare a solutiilor/sistemelor
- Suport post implementare
- Analiza mix tehnologii pentru livrare solutii performante si cu "viziune"

Este o propunere de colaborare, prin urmare vom avea un interse comun real sa reusim!

Descrierea companiei:

Suntem o echipa la inceput de drum care incepem sa crestem si sa ne dezvoltam in zona tehnologiilor.
serviciile oferite sunt:
• sisteme integrate de comunicatii si securitate, firewall-uri;
• servicii de implementare si managementul infrastructurii IT;
• consultanta in "procesul" de digitalizare;
• Impreuna cu partenerii nostri implementam proiecte de: sisteme SCADA, sisteme MES, sisteme BMS, instalatii energetice, curenti slabi si tari, automatizari, servicii integrate de printing, supraveghere video, semnalizare incendiu