cristea

Ingrijitoare copii

  • cristea

Centrul Educational Ami Kindergarden din Popesti Leordeni, jud. Ilfov Isi mareste echipa !
Daca indragesti copiii si vrei sa lucrezi intr-un mediu plin cu energia lor, poti face parte din echipa noastra!
Candidatul ideal:
Persoana dinamica;
Experienta anterioara în alta institutie constituie un avantaj;
Punctualitate, corectitudine, initiativa, sociabilitate, entuziasm, blandețe, atentie distributiva buna.
Responsabilitati:
Se implica alaturi de educatoarea la desfasurarea activitatilor educative;
Supravegeaza si interactioneaza cu copilasii;
Schimba copilasii de pampars;
Ajuta educatoarele la rutina somnului;
Ajuta educatoarele la servirea mesei și strange masa dupa ce acestia termina de mancat; Mentine ordinea si curatenia in Centru (alături de încă o alta ingrijitoare)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la cristea pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la cristea pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are cristea locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?