Îngrijitor bătrâni/ Infirmier

nespecificat

Candidatul ideal

Căutăm persoane răbdătoare, empatice, capabile să îngrijească vârstnicii cu sau fără dizabilități din cadrul centrului nostru.

Punem mare accent pe a oferi cele mai bune servicii bunicilor noștri, motiv pentru care disponibilitatea și voia bună joacă un rol important. Dorim astfel să facem mai frumoasă bătrânețea celor care ne calcă pragul.

Un minim de experiență în acest domeniu sau un curs absolvit pentru îngrijirea vârstnicilor constituie un avantaj.

Dacă îți place să lucrezi într-un mediu primitor și dorești să faci parte din familia Casa Fabian, așteptăm cu interes CV-ul tău sau să ne contactezi la numerele de telefon: -ascuns-/ -ascuns-

Descrierea jobului

Responsabilități:
- asistența și supravegherea varstnicilor
- îngrijirea corporală zilnică sau ori de câte ori este nevoie
- servicii de toaletă și baie asistate
- servirea mesei

Beneficii:
- pachet salarial motivant
- mese incluse
- cazare (dacă este nevoie)

Casa Fabian este un centru de îngrijire pentru persoane vârstnice ce oferă cu mare drag ,de peste 10 ani,servicii de cazare, îngrijire și asistență medicală pentru rezidenți.

Misiunea noastră este să creăm un mediu cald și sigur pentru fiecare din clienții noștri, iar aceștia să găsească un sprijin de nădejde în noi, așa cum se întamplă într-o familie. Suntem dedicați, entuziaști și cu o vastă experiență în acest domeniu.