Inspector de securitate/ Sef de Obiectiv Constanta

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, este in cautare de Inspector de securitate/ Sef de Obiectiv (coordonator) pentru obiectiv aflat in  Constanta.

Responsabilitati:
Coordonarea si supravegherea permanenta a activitatii de paza desfasurata de agentii de paza din subordine conform planului de paza,
Peprezentarea firmei in raport cu beneficiarii si autoritatile – identificarea solutiilor optime pentru o buna colaborare,
Asigurarea integritatii bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne in vigoare, cu scopul asigurarii celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarii,
Intocmirea documentelor / situatiilor/ rapoartelor lunare/ trimestriale/ anuale necesare desfasurarii activitatii conf Legiisi LegeaCodul Muncii.

Cerinte:
Studii medii / superioare - experienta profesionala pe un post similar de minim 1 an,
Domiciliul in Bucuresti/ zone limitrofe,
Limbi straine: Engleza – nivel mediu/ avansat - constituie avantaj,
Utilizator PC –nivel avansat,
Cunostinţe despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului etc),

Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine,
Prezenta fizica placuta, amabila, orientata catre client,
Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special,
Spirit de observatie, memorie vizuala si auditiva bine dezvoltate.

Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare,
Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise,
Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme,
Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Beneficii:
PACHET SALARIAL MOTIVANT + PRIMA + TICHETE DE MASA,
Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
Mediu de lucru tanar si dinamic.

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?