Inspector ITP

Candidatul ideal

  • Seriozitate
  • Profesionalism
  • Punctualitate
  • Respecatarea procedurilor de lucru
  • Comunicarea buna cu colegii si clientii
  • Autorizat RAR pentru inspectii auto ( sau il vom autoriuza noi).

Descrierea jobului

Linia ITP este noua, finalizata in anul, respectand toate standardele si e e alipita de un service auto cu 7 posturi

Toate echipamentele de verificare sunt noi

Responsabilitatile inspectorului ITP:

  • Efectueaza inspectiile tehnice periodice conform RNTR si instructiunile RAR
  • Respecta programarile realizate de catre Call Center
  • Preda autovehiculul clientului, prezentandu-i rezultatele inspectiei ITP
  • Efectueaza si mentine dovezile inspectiilor finale ale lucrarilor de reparatie efectuate si solicitate de service prin comanda scrisa, deviz
  • Mentine legatura si este persoana de contact dintre societate si Reprezentantii Registrului Auto Roman, serviciul ITP – SPNV
  • Participa la reautorizarea statiei ITP

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SYMYUS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SYMYUS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SYMYUS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?