Inspector ITP / Tehnician Diagnoza Auto

nespecificat

Candidatul ideal

  • Detii Studii de specialitate – certificat de atestare eliberat de RAR pentru efectuarea de Inspectii Tehnice Auto;
  • Detii cunostinte de operare PC;
  • Ai abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Prezinti discernamant in analiza si decizii;
  • Esti o persoana dinamica, motivata si dornica de a intra in echipa noastra;
  • Ai atentie si rigurozitate la detalii;
  • Ai o abordare proactiva si energica;
  • Dorinta de a lucra intr-un mediu dinamic;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Permis de conducere valabil categoria B ( A, C, D,E).

Descrierea jobului

  • Realizare inspectii tehnice periodice a diverselor vehicule;
  • Confirmarea cu stampila proprie a operatiunilor executate si a datelor rezultate in urma verificarilor;
  • Verificarea si identificarea autovehiculelor programate pentru ITP;
  • Transmiterea informatiilor periodic la RAR, conform instructiunilor;
  • Executarea unor operatiuni normate;
  • Gestionarea corecta intretinerii echipamentelor, instalatiilor si aparaturii aflate in dotarea statiei;
Beneficii:
  • Pachet salarial avantajos
  • Conditii de lucru optime
  • Echipament performant
  • Reguli de igiena in conformitate cu legislatia in vigoare;
  • Beneficii extra salariale: Prime sau cadouri de sarbatori, evenimente in familie, evenimente pentru angajati etc.
  • Posibilitatea e a-ti organiza activitatile in functie de nevoie datorita programului de lucru al statiei ITP (L-V 8:00 – 20:00, S 08:00 – 14:00)
  • Contract perioada nedeterminata
  • Extra zile libere in conformitate cu sarbatorile legale.

Suntem o echipa dinamica, cu spirit inovativ si dornici de a pune accent pe nevoile oamenilor. Pentru ca lucram cu oamenii si raspundem prompt la cerintele lor, asa a luat nastere QuickPick Rentals. Suntem rapizi si dornici sa te cunoastem.

Ce facem acum? Angajam Inspector ITP cu Atestat, SITP in stadiul de reautorizare. Statia a mai functionat inainte, dar am reamenajat spatiul si dorim sa ne marim echipa. Prioritate au inspectorii cu portofoliu de clienti sau cu minima experienta in domeniu, dar suntem deschisi si intelegem ca experienta se castiga prin dorinta de lucru si perseverenta continua!

Te asteptam la noi in echipa. Impreuna cu o scrisoare de motivatie, trimite CV-ul cat mai repede aici sau : contact@quickpickrentals.com.