Cu o vechime de 15 ani, TRENDO AUTOMOTIVE este reprezentanta BOSCH CAR SERVICE (reparator autorizat BOSCH ROMANIA) si isi desfasoara activitatea in zona de nord BUCURESTI(PIPERA)

Responsabilitati:

• Efectueaza inspectii tehnice periodice in conformitate cu normele Registrului Auto Roman

• Face o diagnoza completa si ajusteaza parametri functionali cu aparatele de diagnoza din dotare

• Efectueaza controlul tehnic de calitate pentru toate autovehiculele trimise din atelier dupa reparatie

• Propune modalitati de remediere a defectiuniunilor constatate

•Efectueaza diagnoze electrice, mecanice fara sa afecteze activitatea de inspectii tehnice periodice.

Cerinte:

• Studii superioare/medii tehnice, de preferinta specializarea mecanica, autovehicule rutiere sau electrotehnica;

• Certificat de atestare RAR clasela ITP a II-a

• Experienta in domeniu min. 2 ani

• Posesor carnet de conducere: categoria B

• Cunostinte de limba engleza si de operare PC (MS Office)

Se ofera:
• Salariu fix si tichete de masa+bonus de volum pentru activitatea de inspectie tehnica efectuata

• Contract pe perioada nedeterminata;

• Servicii medicale in regim privat si asigurare medicala plaatite de companie;

• Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist

*vehicul pentru transport metro statia Pipera -TRENDO AUTOMOTIVE

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TRENDO AUTOMOTIVE BOSCH CAR SERVICE PIPERA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TRENDO AUTOMOTIVE BOSCH CAR SERVICE PIPERA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TRENDO AUTOMOTIVE BOSCH CAR SERVICE PIPERA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?