Inspector resurse umane

Cerinte:

- studii medii/superioare;

- experienta in domeniul administrarii de personal

- detinerea diplomei de inspector resurse umane;

- cunostinte PC - MS Office;

- Atitudinea pozitiva si proactiva;

- Abilitati de intocmire corecta a documentelor;

- Atentie sporita la detalii, bune abilitati de organizare si prioritizare.

Responsabilitati:

-  Gestionarea de dosare de personal ale salariatilor;

-  Administrare baza de date angajati;

-  Pregatirea documentelor de personal - contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare/suspendare, adeverinte vechime, etc.;

-  Intocmirea de rapoarte specific resurselor umane;

-  Completarea si eliberarea de adeverinte.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BEST ACHIZIȚII SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BEST ACHIZIȚII SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BEST ACHIZIȚII SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?