Madalina  | Firma Constructii

INSPECTOR RESURSE UMANE SI SALARIZARE

  • Madalina | Firma Constructii
Salariu
Salariu confidenţial

Candidatul Ideal
- Absolvent studii economice superioare
- Experienta minim 3 ani, experienta de lucru in Revisal, programe dedicate si calcul salarial
- Cunoasterea legislatiei in vigoare
- Cursul de inspector resurse umane constituie un avantaj
- Abilitati de organizare si planificare
- Persoana dinamica, deschisa, orientata spre solutii
- Abilitati de comunicare cu clientii
Descrierea jobului
- Intocmirea dosarelor de personal (contracte de munca, anexe, acte aditionale, decizii incetare)
- Transmiterea in termen a tuturor modificarilor legate de salariati (Revisal)
- Intocmirea statelor de plata, calcularea salariilor, primelor si indemnizatiilor lunare
- Intocmirea de adeverinte solicitate de catre angajati (doctor, banca, etc)
- Intocmirea ordinelor de plata pentru salarii, impozite si contributii de asigurari sociale
- Intocmirea declaratiilor lunare (112)
- Intocmirea documentelor necesare pentru rambursarea indemnizatiilor pentru concedii medicale de catre Directia de Sanatate Publica din Romania

Detalii suplimentare la nr. de telefon : -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Madalina | Firma Constructii pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Madalina | Firma Constructii pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Madalina | Firma Constructii locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Madalina | Firma Constructii la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?