Inspector Sanatate si Securitate Baia Mare

Descrierea postului:

  •  Coordonarea întregii activități de securitate, sănătate în muncă/situații de urgență;
  • Colaborarea cu autoritățile din domeniul securității, sănătății în muncă/situații de urgență;
  • Organizarea programului de pază contra incendiilor/de pază și protecție a obiectivului

Cerințe:

  • Studii  Experiență și cursuri/atestate în domeniu;
  • Studii medii/superioare;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel)

Oferta:

  • Salariu atractiv și tichete de masă;
  • Beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;
  • Training de specialitate;
  • Sistem informatic performant și logistică modernă;
  • Oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Informare:

 Vă informăm că, prin aplicarea pentru o pozitie în cadrul societății Selgros Cash&Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesati site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SELGROS CASH & CARRY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?