Instalare si intretinere sisteme de securitate

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii medii sau superioare in domeniul mecanica, electrotehnica/electric, automatizari;
Atentie la detalii si implicare;
Spirit de echipa;
Spirit organizatoric;
Dorinta de evolua profesional;
Experienta in domeniul productiei constituie un avantaj.
Descrierea jobului

Beneficii:

Instruire la locul de munca pentru activitatea dedicata;
Salariu va fi corelat cu performanța și priceperea
Plata orelor suplimentare daca este cazul
Sunt admise doar persoane cu experienta
Program Luni-Vineri
Salariu motivant și plătit la timp
Carte de muncă
Bonusuri de performanță
Colectiv plăcut
Telefon și mașina pe durata programului

Avantaje:
Permis conducere cat. B
Experiență in domeniu
Cunoștințe SISTEME DE SECURITATE

Salariu negociabil in functie de aport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALGRUP SERVICII INTEGRATE DE SECURITATE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALGRUP SERVICII INTEGRATE DE SECURITATE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALGRUP SERVICII INTEGRATE DE SECURITATE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?