Candidatul ideal

Persoana tanara, dinamica, atenta si responsabila, cu experienta elementara si aptitudini concrete in domeniul executiei instalatiilor termice si sanitare .

Descrierea jobului:

- respecta prevederile procedurii tehnice de executie;
- fixeaza suporti, monteaza conducte , canal de aer;
- instaleaza, inlocuieste si repara tevile pentru apa calda, rece sau incalzire, imbinarile si garniturile acestora ( de exemplu: racorduri, valve, cazi de baie, vase de toaleta) in locuinte si in alte cladiri;
- monteaza centrale termice ;
- monteaza obiecte sanitare, instalatii de incalzire prin pardoseala ;
- monteaza scurgerile de canalizare ;
- efectueaza santuri in ziduri de beton sau caramida pentru ingroparea tevilor;
- verifica presiunea prin metode de testare specifice;
- executa proba de presiune la rece si la cald pentru instalatiile de incalzire si sanitare;
- efectueaza proba de functionare a instalatiei;

-permis de conducere clasa B (constituie un avantaj)

Beneficii
Salariu atractiv

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INSTALATII SAN GAZ SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INSTALATII SAN GAZ SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INSTALATII SAN GAZ SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?