Cerinte:

Persoană pasionată, responsabilă, organizată și punctuală;
Dorință de a-și însuși cunoștințe noi, curiozitate constructivă;
Experiență pe un post similar de cel puțin 1 an;
Calificare necesara (domeniul tehnic-instalator, frigotehnist, electrician, tehnician ventilatii, sanitare, termice, etc.);
Obligatoriu posesor permis auto categoria B.

Responsabilitati:

Diagnosticarea deficiențelor de funcționare ale echipamentelor de climatizare și propunerea măsurilor specifice pentru remedierea acestora;
Stabilirea necesarului de materiale (piese de schimb și echipamente specifice);
Realizarea activitătilor de instalare/mentenanță a echipamentelor de aer condiționat/climatizare;
Întocmirea documentele specifice;

Noi îți oferim:

Contract de munca pe perioada nedeterminata conform legislatiei in vigoare;
Un pachet salarial atractiv; Asigurare de sanatate;
Mediu de lucru cu potențial de evoluție profesională.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CLACOSI CLIMA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CLACOSI CLIMA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CLACOSI CLIMA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?