Cerinte:

- responsabilitate, spirit de echipa, loialitate, atentie la detalii,
- disponibilitate pentru lucru in schimburi
- cunostinte bune in domeniul instalatiilor de incalzire, climatizare,
sanitare (constituie un avantaj).
- experienta in domeniul instalatiilor de incalzire, climatizare, sanitare pe
un post similar (constituie un avantaj).
- orientare tehnica, dexteritate manuala, indemanare, atentie la detalii.
- abilitati de comunicare si relationare interumana.
- abilitati digitale, (constituie un avantaj).
- permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

Responsabilități:
- cunoaste instalatiile si echipamentele de încălzire, climatizare, sanitare
asupra carora executa operatiuni tehnice.
- cunoaste sculele, uneltele si echipamentele din dotare cu care executa
operatiunile tehnice.

Oferim:
-tichete de masa
-transportul gratuit
-scolarizare la locul de munca
-ore suplimentare platite dublu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC.Inter-Spitzen S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC.Inter-Spitzen S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC.Inter-Spitzen S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?