Instalator sisteme irigații

Descriere postului:

  • Execuție de instalare a sistemelor de irigații agricole și rezidențiale;
  • Acordarea de soluții eficiente cu privire la consumatorii majori ai unui sistem de irigații;
  • Participarea activă la instalarea sistemului de irigații și mentenanței rețelelor de irigații construite;
  • Urmărirea și implementarea soluțiilor propuse;
  • Raportarea progresului implementării;
  • Oferirea de  instructaj beneficiarilor în vederea utilizării sistemului de irigare;
  • Instalarea pompelor de apă pentru case, grădini, parcuri  și programarea panourilor de comandă.

Cerințe:

  • Cunoașterea/interpretarea unui proiect tehnic - cunoștinte minime;
  • Posesor permis conducere cat. B;
  • Disponibilitatea deplasărilor în țară;
  • Persoană responsabilă, îndemânatică și muncitoare;
  • Bună condiție fizică, rezistență la muncă în picioare pe parcursul duratei de execuție;
  • Experiență în domeniul instalațiilor constituie avantaj.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Contract individual de muncă cu normă întreagă;
  • Training-uri interne și externe;
  • Sistem motivațional de bonusare;
  • Asigurăm toate costurile necesare deplasării la lucrări;
  • Seriozitate și transparență în relația cu angajatorul;
  • Muncă într-un colectiv tânăr și cooperant.

Doar candidații selectați vor fi contactați telefonic pentru următoare etapă a procesului de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HYDROSYSTEMS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HYDROSYSTEMS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HYDROSYSTEMS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?