Instalator sprinklere si hidranti

Quartz Matrix, firmă privată cu o puternică orientare spre consultanță, dezvoltare, producție, integrare și implementare soluții IT angajează: Instalator de sisteme si instalatii de limitare si stingere a incendiilor cu apa.

Vrem să faci parte din echipa noastră pentru a consolida și dezvolta Divizia de securitate electronică și la incendiu a companiei Quartz Matrix.

Vei fi responsabil de instalarea, extinderea, reparațiile, service-ul de mentenanță pentru instalațiile de stingere incendiu cu apă ale clienților noștri, în termenii contractuali stabiliți.

Cerințe:

  • Experiență profesională de minim 3 ani în domeniu;
  • Studii medii tehnice sau calificare tehnică de specialitate;
  • Cunoașterea instalațiilor de limitare și stingere incendiu cu apă;
  • Cunoașterea normativelor și standardelor aplicabile;
  • Atenție la detalii, ordonat, organizat;
  • Aptitudini pentru lucrul în echipă;

Descrierea jobului:

  • Citirea și înțelegerea proiectului tehnic;
  • Instalarea și demontarea sistemelor anti-incendiu sprinklere, hidranți;
  • Verificarea funcționării pompelor de incendiu pentru sprinklere și a celorlalte echipamente și aparate;
  • Verificarea respectării parametrilor funcționali ai diferitelor componente ale instalației.

Ce îți oferim:

  • Atmosferă de lucru plăcută, condiții de muncă și resurse de nivel înalt;
  • Lucrul într-o echipă tănără și dinamică;
  • Salariu pe măsura experienței și a performanței, bonuri de masă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Quartz Matrix SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?