Instalator / sudor autogen

Larex are mai mult de 15 ani de experiență în trimiterea și detașarea lucrătorilor europeni și este cea mai mare companie din Olanda în sectoarele de Inginerie, Construcții, Metal și Zugravi.

Descrierea postului

Ca montator CV-pereți groși faceți totul ce are de aface cu sistemele de încălzire și tehnicile de instalație în mediul industriei și a utilităților. Zilnic sunteți ocupat cu plasarea, montarea și întreținerea conductelor cu pereți groși, climatizările mari în camera tehnică. Muncă variată și responsabilitate; este ce vă caracterizează ca și montator CV- pereți groși. Veți lucra în condiții bune de muncă cu o diversitate mare de proiecte. De la Dvs. se așteaptă profesionalitate la locul de muncă.

Cerințele postului

  • Sunteți în posesia unei diplome relevante
  • Sunteți familiarizat cu sudură autogen și/sau TIG a conductelor cu pereți groși
  • Aveți cel puțin 3 ani experiență în acest domeniu
  • Citiți și aplicați independent desenul tehnic în practică
  • Sunteți în posesia permisului categoria B
  • Vorbitor de limba Engleză sau Germană

Ce ne așteptăm în continuare de la Dumneavoastră?

  • Sunteți flexibil, de încredere și muncitor
  • Aveți certificatul VCA sau sunteți dispus să îl obțineți cu firma Larex

Ce oferă Larex

  • Un salariu între 445€-463€  net  săptămână, la 40 de ore muncite
  • Posibilitatea de a face ore suplimentare
  • Plată săptămânală
  • 3 bilete de avion- retour / an
  • Mașină de la muncă dacă munciți în echipă + card de benzină gratis
  • Fără commision
  • Cazare plătită de Larex, cameră de o persoană și WIFI
  • Condiții de lucru conform contractului colectiv de muncă NBBU
  • Persoană de contact Larex
  • Muncă continuă la proiecte interesante, în firme de success!

În plus primiți și:

  • Asigurare obligatorie de sănătate
  • Posibilitatea de a obține diplomele: VCA, nacelă.
  • Îmbrăcăminte de lucru și echipament individual de protecție
  • Scule de muncă aprobate
  • Eventual mașină de muncă
  • Pensie
  • Dacă veniți cu mașina proprie primiți pe kilometru € 0,19, începând de la kilometrul 1
  • Ajutăm la obținerea BSN-ului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LAREX PERSONEELSBEMIDDELING B.V. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LAREX PERSONEELSBEMIDDELING B.V. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LAREX PERSONEELSBEMIDDELING B.V. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?