Instalator - sudor - brazor

Salar net
3500 RON

Candidatul ideal

Se cere experienta minima in domeniul instalatiilor. Permisul categoria B este un avantaj.
Aplicantul trebuie sa fie
-motivat, dornic sa progreseze si sa invete noi procedee de sudura/brazare.
-cababil de a lucra bine in echipa
-eficient in luarea deciziilor
-competent din punct de vedere tehnic
-deschis si comunicativ
-competentele profesionale si cursurile de calificare reprezinta avantaje

Descrierea jobului

Roambra Company, companie specializata in proiectarea si executia instalatiilor de gaze tehnice si medicale, angajeaza instalator-sudor-brazor pe perioada nedeterminata, cu salariu atractiv.
Se ofera bonuri de masa.
Program de lucru de 8 ore.
Ore suplimentare platite. In functie de orele suplimentare lucrate si de calificare, un angajat poate sa ajunga la 5000 - 7000 RON net/luna
Transport asigurat.
Candidatul trebuie sa fie dispus la deplasari. Se ofera diurna si cazare.

Suntem specializati in :
-montaj conducte de cupru, aluminiu, otel carbon şi otel inox;
-instalatii de producere/imbuteliere gaze tehnice (oxigen, azot, argon, dioxid de carbon);
-instalatii frigorifice in domeniul alimentar;
-efectuare probe incercari de echipamente si instalatii, proiectare pentru constructii civile si industriale;
-confectii metalice;
-compresoare cu piston şi turbocompresoare pentru aer, oxigen, azot, argon;
-tuneluri criogenice;
-pompe criogenice;
-statii de imbuteliere, stocatoare si transport gaze lichefiate: oxigen, azot, argon, dioxid de carbon;
-cisterne pentru transport lichide criogenice;
-sisteme instalatii de vaporizare si distributie gaze tehnice;
-retele de fluide medicale destinate clinici/spitale/laboratoare (oxigen medicinal, protoxid de azot, aer comprimat);
-instalatii de carburant BIO-DIESEL;
-instalatii de stocare si distributie gaz petrolifer lichefiat (GPL);
-constructii civile si industriale (rezervoare/stocatoare industriale de apa, fundatii, structuri de beton,conducte de apa-canalizare, conducte de gaze naturale de joasa, medie şi înaltă presiune;

SC Roambra Company isi desfasoara activitatea in domeniul industrial si medical din Romania. Fondanta in 2006 in Timisoara, Roambra Company este o societate recunoscuta pentru promptitudine, siguranta si competenta de care a dat dovada. Oferim servicii de inalta calitate in proiectare, executie, montaj, mentenanta si service instalatii gaze tehnice si medicale. De-a lungul timpului am acumulat o vasta experienta in domeniile industriale importante, precum gaze tehnice, criogenie, petrochimie, metalurgie, și echipamente industriale complexe. De asemenea compania noastra ofera solutii si sisteme complexe destinate distributiei de fluide medicale.