Confidential

Instalator tehnico-sanitar Belgia

  • Confidential

Societate cu experienta de peste cinsprezece ani pe piata constructiilor in Belgia cauta pentru santierele din Bruxelles urmatoarele calificari :

  • Instalator tehnico-sanitar ;

Descrierea postului:

  • Executie lucrari si montaj de instalatii sanitare si termice, hidranti,  instalatii pentru apa calda si rece, centrale termice;

  • Experienta in instalatie termica  tip pexal, PPR, CU;

  • Capacitatea de respectare a termenelor limita;

  • Capacitatea de a lucra atat singur, cat si in echipa;

  • Capacitatea de a lucra dupa planul tehnic;

  • Seriozitate si reponsabilitate;

  • Atentie la detalii;

Cerinte:

  • Studii medii – liceu, scoala de meserii, scoala profesionala;

  • Experienta minim 2 ani in domeniu;

  • Limba franceza sau/si engleza (constituie avantaj) ;

  • Flexibilitate ;

  • Seriozitate si punctualitate ;

  • Permis de conducere cat. B. (constituie avantaj)

Oferim:

  • Conditii de munca legala in Belgia pe perioada nedeterminata ;

  • Loc de munca asigurat ;

  • Ore suplimentare platite ;

  • Asigurare medicala ;

  • Masina de serviciu pentru sefii de echipa ;

  • Salariu negociabil in functie de aptitudinile dovedite ;

  • Diverse activitati team-building extra

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?