Andreea Ecim

Instalator Termic/Sanitar

  • Andreea Ecim
Salariu
Salariu confidenţial

Compania de recrutare și selecție ECIM, recrutează pentru clientul său, companie specializată în lucrări termice și sanitare, instalatori!

Locație - Bacău cu deplasări în țară
Tip Job - full-time (program de lucru de Luni - Vineri, 08:00-17:00)
Experiența anterioară pe un post similar nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj!
Poziții disponibile - Instalator Sanitar - Instalator Termic

Responsabilități:
- instalarea sistemelor sanitare și a accesoriilor acestora,
- instalarea, repararea și întreținerea țevilor de apă și a sistemelor de încălzire,
- planificarea și realizarea rețelei de conducte prin pereți sau podele,
- verificarea, testarea și repararea conductelor și a sistemelor de instalații sanitare.

Se oferă:
- Salariu atractiv,
- Bonusuri de performanță,
- Transport decontat,
- Posibilități de avansare,
- Echipă de lucru dinamică și performantă!

Persoanele interesate sunt rugate să mă contacteze telefonic!

Căutăm OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES⭐!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Andreea Ecim pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Andreea Ecim pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Andreea Ecim locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?