WEST AIR GRUP

INSTALATOR VENTILATII INDUSTRIALE/MONTATOR DE TUBULATURA

  • WEST AIR GRUP

CANDIDATUL IDEAL
- Absolvent studii tehnice (scoala profesionala, liceu tehnic, etc), calificare/atestat in domeniu – constituie un avantaj.
- Experienta dе lucru cu echipamentele si sistemele de climatizare (montaj tubulatura, punere in functiune, service).
- Permis dе conducere categoria B.
- Disponibilitate pentru deplasari ocazionale in teritoriu, in functie de proiectul alocat.

DESCRIEREA JOBULUI:
- Montarea tubulaturii aferenta circuitelor de climatizare, punerea in functiune, mentenanta, intretinerea echipamente (ventilatie, climatizare, sisteme racire) la nivel industrial.
- Identificarea si remedierea defectiunilor de functionare a instalatiilor, inlocuirea componentelor specifice sistemelor de ventilatie si climatizare.
- Intocmirea rapoartelor specifice lucrarilor executate (service, constatari, procese verbale).

BENEFICII:
- Pachet salarial negociabil, in functie de experienta.
- Tichete de masa.
- Diurne.
- Bonusuri in functie de performante si de proiecte.
- Oportunitati de dezvoltare (cursuri de specializare).

PUNCT DE LUCRU:
Popesti-Leordeni, Judetul Ilfov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WEST AIR GRUP pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WEST AIR GRUP pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WEST AIR GRUP locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?