Instator/Zugrav Arad

Candidatul ideal

  • Studii: medii / superioare, profil tehnic;
  • Calificare tehnicã: Zidar,Tehnician sisteme de securitate, Electrician ANRE IIB, Operator în verificarea, înţretinerea şi repararea instalaţiilor speciale de prevenire şi stingere a incendiilor
  • Cursuri / atestãri specifice postului: calificare dе electrician, autorizare ANRE, certificare ARTS, Operator în verificarea, înţretinerea şi repararea instalaţiilor speciale de prevenire şi stingere a incendiilor reprezintã avantaj;
  • Permis auto categoria B;
  • Disponibil pentru deplasãri şi intervenţii punctuale in week-end;
  • Persoana activã, bine organizatã şi structuratã cu spirit dе iniţiativã, capabilã sã gestioneze lucrãrile din aria sa dе responsabilitate;
  • Cunoaşterea celor mai bune practici din domeniul tehnic (mentenanţã corectivã/ preventivã).

Descrierea jobului

  • Remediazã defecţiuni specifice ariei de expertizã, apãrute în locaţiile Beneficiarilor;
  • Realizeazã mentenanţa/execuţia echipamentelor/ instalaţiilor/ sistemelor/ dispozitivelor de la punctele de lucru ale clienţilor (conform cerinţelor contractuale ale beneficiarului şi ale legislaţiei/reglementãrilor în vigoare asigurând calitatea lucrãrilor specifice), în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale şi intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea şefului punctului de lucru/de echipã;
  • Executã modificãri pe echipamentele/ instalaţiile/ sistemele/ dispozitivele de la punctele de lucru ale Beneficiarilor, în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale.

Beneficii:

  • tichete de masa;
  • abonament de servicii medicale;
  • asigurare de viata si de sanatate;
  • discount servicii sportive;
  • beneficiile oferite de ordonanta 114 -constructii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UTI FACILITY MANAGEMENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?