Internship achizitii (platit)

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Studii universitare in curs (licenta/ master)
Cunoasterea pachetului MS Office
Engleza - avansat
Disponibilitate de a lucra 30h/ saptamana
Abilitati de comunicare si de organizare
Persoana de incredere, sarguincioasa

Descrierea jobului

Activitati derulate in aria de PM:
Pregatire rapoarte saptamanale/lunare;
Verificari setari sistem SAP conform instructiunilor primite de la colegele din PM;
Verificare preturi setate si confirmare cu ultimele informatii primite de la furnizori;
Urmarire PO PPAP si Sample-uri;
Verificare status contracte de materii prime (in speta existenta lor in baza noastra de date);

Activitati derulate in aria NPM:
Urmarire PO;
Verificare status contracte;
Scanare contracte noi in baza de date; transport documente catre alte departamente;
Urmarire si transmitere comenzi catre furnizorii de materii prime;

Beneficii:
Salariu + tichete de masa 20 Ron
Al 13-lea salariu
Transport asigurat
Reduceri diverse (7card, Bookster s.a)

Descrierea companiei

Are you auto-motivated? Welcome!

Continental develops intelligent technologies for transporting people and their goods. As a reliable partner, the international automotive supplier, tire manufacturer, and industrial partner provides sustainable, safe, comfortable, individual, and affordable solutions. In 2015, the corporation generated sales of €39.2 billion with its five divisions, Chassis & Safety, Interior, Powertrain, Tires, and ContiTech. Continental employs more than 208,000 people in 55 countries.

We want you at our facility in Timisoara!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONTITECH ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONTITECH ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONTITECH ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?