INTERNSHIP PLĂTIT IN DOMENIUL FINANCIAR

Ce așteptăm de la tine:

- să fii student în an terminal sau absolvent în domeniul Contabilitate (obligatoriu)
- Să fii dornic să înveți lucruri noi
- Să îți exprimi ideile liber
- Să te implici
- Să cunoști limba engleză la un nivel mediu

Ce ar reprezenta un avantaj:
- Să te depășești în fiecare zi
- Să ai idei eficiente

Responsabilități:

- Oferi suport departamentului Financiar
- Alte activități administrative

Ce îți oferim:

- 6 luni de experiențe noi
- Indemnizație lunară de 2080 RON net
- Flexibilitate în perioada sesiunilor de examene
- Bookster (abonament pentru lectură)
- Transport asigurat din Ploiești

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Adient Automotive Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Adient Automotive Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Adient Automotive Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?