Candidatul ideal

Leadership / Comunicare

Persoana motivata, abilitati de conducere
Abilitatea si angajamentul de a stimula schimbarea in organizatie
Abilitati de leadership, abilitatea de a conduce o echipa mica de proiect
Abilitati de colaborare cu oamenii
Abilitati de comunicare eficienta
Abilitatea de a face prezentari in fata unor grupuri mici
Abilitati analitice / Rezolvare probleme
Abilitatea de a lucra cu date si informatii
Cunostinte medii de operare Microsoft Excel
Abilitate demonstrata de asimilare a datelor tehnice pentru acordare suport
Abilitati de baza in rezolvarea problemelor
Cunostinte despre instrumentele structurate folosite in rezolvarea problemelor constituie avantaj dar nu sunt obligatorii
Cunostinte tehnice de specialitate sunt un avantaj dar nu sunt obligatorii

Descrierea jobului

Principale responsabilitati:

responsabil de sistemul de management Centerline (reglaje optime)
responsabil de sistemul de management Changeover (schimbarile de brand)
responsabil de sistemul pentru Managementul Schimbarii (Change Management).
Pierderilor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la British American Tobacco Romania Investment SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la British American Tobacco Romania Investment SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are British American Tobacco Romania Investment SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?