Internship - Software Developer

InWorkS caută un Software Developer junior pentru un internship full time / part time în cadrul unui grup de firme din Brașov.

Responsabilități:

  • Participă la dezvoltarea unor aplicații;
  • Ajută la dezvoltarea de noi funcționalități în aplicațiile existente;
  • Ajută cu implementarea și dezvoltarea unui software de tip ERP;
  • Oferă suport colegiilor din cadrul departamentului IT.

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază de PHP, MySQL, MSSQL;
  • Cunoașterea unui alt limbaj de programare – prezintă un avantaj
  • Studii superioare - domeniul IT prezintă un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B - prezintă un avantaj;
  • Limba engleză nivel avansat;
  • Cunoștințe despre infrastructură IT - prezintă un avantaj.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Facilități în relația cu furnizori de servicii de medicină, de optică și de medicină dentară;
  • Prime de sărbători;
  • Bonusuri în funcție de performanță.

Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InWorkS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?