Salar brut
800 - 1150 €

CANDIDATUL IDEAL:

Căutam  persoane  de vânzări   care sa se alăture echipei noastre in București pe care sa le angajam sau cu care sa colaboram pentru vânzarea de produse ,  servicii si soluții IT&C,

CERINTE :

Produsele si soluțiile IT prezentate pe site ul  verasys;

Permis de conducere.

EXPERIENTA :

Experiența in vânzarea consultativa in teren si la telefon;

Entuziasm si dorința  de a lucra in echipa;

Abilitatea de a comunica în mod eficient si de a  putea fi  continuu documentat;

BENEFICII :

Venit fix lunar completat de bonus calculat de pana la 20% in funcție de realizările înregistrate .

Cursuri tehnice sau de vânzări .

In București un punct de  lucru se afla intr-o zona aflata la 3 minute de metrou  si se poate lucra si  de acasă  ( conectat  la infrastructura noastră )

RESPONSABILITATI :

Realizarea obiectivelor de vanzari

DESCRIEREA COMPANIEI:

VERASYS furnizează soluții  IT&C in sectorul public si privat  si este partener  pentru  mai multe companii printre care se regăsesc : HP , CISCO, MICROSOFT, VMWARE , etc.;

Mai multe informații despre  noi sunt pe site ul verasys

Ne reprezintă onestitatea , perseverenta , egalitatea si spiritul de echipa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VERASYS Intl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VERASYS Intl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VERASYS Intl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?