IT sales manager

Salar brut
800 - 1150 €

CANDIDATUL IDEAL:

Căutăm persoane de vânzări sau tehnice care sa se alăture echipei noastre in București,

Oferim soluții IT pentru industria IT&C folosind majoritatea tipurilor de tehnologii software si hardware.

CERINTE :

Poți sa fii student sau masterand sau sa fi absolvit orice tip de studii medii sau superioare si nu contează daca ai mai fost sau nu angajat.

EXPERIENTA :

Pentru persoanele tehnice : Cunoștințe avansate Cisco/ Microsoft /Vmware.

Pentru persoanele de vânzări : Experiența in vânzarea consultativa in teren si la telefon;

Entuziasm si dorința de a lucra in echipa;

Abilitatea de a comunica în mod eficient si de a putea fi continuu documentat;

BENEFICII :

Vei avea salariu fix intre 2500 si 5000 lei plus bonusuri lunare in funcție de realizările înregistrate;

Vei lucra într-o echipă cu oameni motivați si pasionați de ceea ce fac;

Vei avea posibilitatea dezvoltării personale pe termen lung;

Vei avea posibilitatea de a cunoaște si lucra cu cele mai recente tehnologii IT&C;

Vei beneficia de cursuri tehnice sau de vanzari.

In București biroul de lucru se afla intr-o zona centrala la 3 minute de statia de metrou 1 MAI ( str. Sojeva, 73) si se poate lucra si de acasă ( conectat prin VPN la infrastructura noastră ) .

RESPONSABILITATI :

Vei susține realizarea obiectivelor firmei si vei lucra in proiecte pentru a furniza soluții concrete .

DESCRIEREA COMPANIEI:

VERASYS furnizează soluții IT&C in sectorul public si privat si este partener pentru mai multe companii printre care se regăsesc : HP , CISCO, MICROSOFT, VMWARE , etc.

Mai multe informații despre noi sunt pe : .

Ne reprezintă onestitatea , perseverenta , egalitatea si spiritul de echipa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VERASYS Intl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VERASYS Intl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VERASYS Intl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?