IT Support Specialist

Salar brut
800 - 1200 €

Responsabilitati:

Ø Asigura buna functionare a aplicatiilor/ platformelor/ bazelor de date

Ø Asigura suport tehnic colegilor

Ø Asigura functionarea sistemului IT intr-un mediu de securitate a informatiilor

Ø Analizeaza la nivel global eventualele probleme in cadrul aplicatiei ERP si propune solutii de optimizare a proceselor

Ø Rezolva probleme software si hardware din infrastructura IT a companiei

Cerinte:

1. Experienta minim un an pe o pozitie similara

2. Cunoasterea unei aplicatii ERP; de preferat Atlantis ERP

3. Cunostinte retelistica

4. Limba engleza - nivel conversational

La noi vei gasi:

* Un mediu de lucru placut, buna dispozitie si provocari

* Traininguri necesare (induction, softskills)

* Posibilitatea de a-ti expune ideile si a propune metode noi de lucru

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALUMIL ROM INDUSTRY S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALUMIL ROM INDUSTRY S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALUMIL ROM INDUSTRY S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?