Fun House

Job casier/supraveghetor loc de joaca, Miroslava, Iasi

  • Fun House
Salariu
Salariu confidenţial

Fun House deschide DIN 1 OCTOMBRIE 2022 un nou loc de joacă pentru copii in Miroslava, Jud. Iași. Ești o persoană care iubește copiii, dornică să interacționeze cu aceștia, zâmbitoare, răbdătoare dar și energică, cu multă imaginație și inventivitate? Te invităm să te alături echipei noastre. Trimite-ne CV-ul tău și te vom contacta în cel mai scurt timp.

RESPONSABILITĂȚI:

Supraveghează copiii preluați la locul de joacă, se asigură de securitatea și integritatea acestora;
Organizează, coordonează și participă la activități recreative, cum ar fi jocuri, concursuri, citirea de povești, vizionări de filme - activități în care îi angrenează pe toți copiii;
Se echipează în mascotă;
Operează vânzarea de suveniruri în cadrul spațiului;
Observă și monitorizează activitățile copiiilor, aplanează potențialele situații conflictuale apărute între aceștia;
Organizează petreceri pentru copii, le oferă părinților consiliere cu privire la tematicile acestora;
Organizează și amenajează spațiul de joacă, depozitează jucăriile și materialele de lucru cu copiii, asigură permanent ordinea și curățenia acestora;
Dezvoltă și menține o relație bună atât cu copiii, cât și cu părinții acestora.

CERINȚE:

Minim studii medii;
Cursurile în domeniul pedagogiei/ psihologiei/ relaționării cu copiii si/sau absolvirea unui liceu cu profil pedagogic reprezintă un avantaj;
Persoană iubitoare a copiiilor, dornică să interacționeze cu aceștia, zâmbitoare, răbdătoare, energică, cu multă imaginație și inventivitate;
Nivel înalt de responsabilitate, atenție distributivă, sensibilitate la receptarea detaliilor și sesizarea eventualelor probleme;
Rezistență fizică și echilibru psihic; adaptabilitate la sarcini repetitive și la stres;
Foarte bune abilități de comunicare, ușurință și coerență în exprimare;

Angajare pe perioadă nedeterminată și orar flexibil.
Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei echipe dinamice și competitive.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Fun House pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Fun House pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Fun House locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?