Jr Quality Assurance Specialist

Responsabilitati principale:

  • Sprijinirea mentinerii Politicilor, Procedurilor si Documentelor Sistemului de Management Integrat actualizate la zi in sistemul de documentare BDoCS (Braun Document & collaboration system);
  • Asigurarea suportului necesar Titularilor de Procese in dezvoltarea Procedurilor (elaborare si revizuire);
  • Asigurarea Suportului in efectuarea Analizelor de Risc, pregatirea datelor aferente pentru Analiza de Management;
  • Revizuirea si editarea documentelor si prezentarilor legate de activitatile de calitate, in conformitate cu Ghidurile Organizationale si Standardele ISO;
  • Gestionarea Interactiunilor legate de proiect cu alte departamente interne;
  • Colectarea si raportarea indicatorilor de performanta;
  • Efectuarea Auditurilor de prima parte (Interne) si participarea la Audituri de secunda parte (de Furnizor) pentru verificarea conformitatii cu politicile si procedurile Organizatiei;
  • Elaborarea si mentinerea documentatiei referitoare la activitatile de lucru (PV de sedinte, descrieri procedurale, liste de verificare a conformitatii, note de Audit
  • Editarea materialelor legate de Instruiri pe teme de Managementul Calitatii si al Mediului.

Candidatul ideal:

  • Studii Superioare, de preferat in domeniul Tehnic sau Medical
  • 2+ Ani experienta in Domeniul Asigurarii Calitatii
  • Engleza, nivel intermediar
  • Pachet Microsoft Office
  • Specialist / Auditor intern pe standardele ISO 9001 si / sau ISO 14001;  ISO 13485
  • Dorinta de invatare continua, adaptare la schimbari
  • Comunicare eficienta
  • Orientare catre client
  • Orientare catre rezultat

Oferim;

  • Salariu motivant
  • Bonusuri anuale in functie de performanta
  • Abonament servicii medicale
  • Tichete de masa in format electronic
  • Acces gratuit sau cu reducere la activitaţi sportive şi de relaxare
  • Contract perioada nedeterminata

Daca iti doresti un colectiv prietenos, entuziast si care sa te aprecieze, un mediu de lucru profesionist si un salariu motivant, ne poti trimite CV-ul tau, iar noi te vom contacta pentru interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la B. Braun Medical SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la B. Braun Medical SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are B. Braun Medical SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?